ORA

Uue eksperimentaalse kirjanduse tour-de-force’s on esindatud kaheksateist võtmeautorit. Raamat on eesti ja inglise paralleelkeeles, andes rahvusvahelise mõõtme kohalikule eksp-erimentaalsele kirjandusele. Esitlus toimus spetsiaalsel galal Kumu Kunstimuuseumis.

Riga poetry map

Meeste püksid

Kui tahad hästiistuvad pükse, pead need ise tegema.

;paranoia tooteesitlustes on kombineeritud unikaalsel moel võõrandunud sõnad, mitte-tegevused ja uuel tasemel korporatiivne tootepresentatsioon.

Plasma

Jelena Glazova on rica multimeediakunstnik. Ta töötab heli, pildi, teksti ja installatsiooniga. Tema esimene raamat “Ülekanded” ilmus läti ja vene keeles 2013 ja nomineert Läti aasta kirjanduspreemiale. “Plasma” on tema teine raamat, fookusega peamiselt kontseptuaalsetel ja eksperimentaalsetel tekstidel.

Maa ja ilm

Cubus Luarvik

Cubus Luarvik komponeerib elektroolist muusikat ja loob helimaastikke tantsuetendustele, mixides salvestatud helijuppe elektrooniliselt.

Psaiko

Psaiko on institutsionaliseeritud inimene, kuigi see on kahe otsaga asi. Ta on täiesti hull, selles pole vähimatki kahtlus, ometi saab ta oma hullusega kindlasti mitmekümneid kordi paremini läbi kui enamus inimesi oma “normaalsusega”.

;paranoia publishing on kvaliteetkogemusel põhinev võrgustik, mis koondab, kommunikeerib ja avaldab sadu autoreid ja töötajaid üle maailma. organiseerime ja pakume üleüldiselt heakskiidetud standardite järgi suurt hulka sündmuseid.

praktiline eksperimentalism

Showcase’d, perverseeritud tooteesitlused ning multiosalusel põhinevad keskkonnad – kõik kaaperdatud mustast ruudust kuni võõrandumisteatrini valges konverentsikuubis (jäikus, neutraalsus, kujuteldava cyborgi ajulainete errorism, tekstuaalsete operatsioonide tapvalt kuiv huumor, usk mürasse, tekstiloogika pime järgimine, mis viib metatähenduste ja ja tühikuteni).