0lematute Raamatute Antoloogia

Uues eksperimentaalse kirjanduse tour-de-force’s on esindatud kaheksateist võtmeautorit. Raamat on eesti ja inglise paralleelkeeles, andes rahvusvahelise mõõtme kohalikule eksp-erimentaalsele kirjandusele. Esitlus toimus spetsiaalsel galal Kumu Kunstimuuseumis.

Play Video

Riga poetry map

Meeste püksid

Kui tahad hästiistuvad pükse, pead inseneriteadust õppima. Konstruktori käsiraamatu esitlus toimus Kanuti Gildi Saalis.

Play Video

;paranoia tooteesitlustes on kombineeritud unikaalsel moel võõrandunud sõnad, mitte-tegevused ja uuel tasemel korporatiivne tootepresentatsioon.

Plasma

XXI sajandi alguses, kui inimesed peaaegu enam ei räägi tulevikust ning iga tundelist ja intellektuaalset kogemust tajutakse fragmentideks lagunevana, pole eriti selge, mida luuletustega peale hakata. Sest loomult on nad ju tegelikkuse klombid, „valged augud”, milles elamus või tajud on kontsentreerunud uskumatu määrani. 

Maa ja ilm

Cubus Larvik

Aegamisi võimu võttev hämarus lõpeb rusuvas tsüklis, kuhu jääd üksi oma psühhoosiga, milles oled lõplikult selgusele jõudnud ja millest võidki valmistada endale monumendi. Cubus Larviku helimaastik on mitmekihiline, ähvardavast sügavusest kajavad vastu lõhutud bassirütmid ja masinlik vibratsioon.

Psaiko

Psaiko on institutsionaliseeritud inimene, kuigi see on kahe otsaga asi. Ta on täiesti hull, selles pole vähimatki kahtlus, ometi saab ta oma hullusega kindlasti mitmekümneid kordi paremini läbi kui enamus inimesi oma “normaalsusega”.

;paranoia publishing on kvaliteetkogemusel põhinev võrgustik, mis koondab, kommunikeerib ja avaldab sadu autoreid ja töötajaid üle maailma. organiseerime ja pakume üleüldiselt heakskiidetud standardite järgi suurt hulka sündmuseid.

praktiline eksperimentalism

Showcase’d, perverseeritud tooteesitlused ning multiosalusel põhinevad keskkonnad – kõik kaaperdatud mustast ruudust kuni võõrandumisteatrini valges konverentsikuubis (jäikus, neutraalsus, kujuteldava cyborgi ajulainete errorism, tekstuaalsete operatsioonide tapvalt kuiv huumor, usk mürasse, tekstiloogika pime järgimine, mis viib metatähenduste ja ja tühikuteni).